02187700440
dabirkhaneh@sahandrubber.com
Header_logo1

دیدار صمیمی مدیرعامل هلدینگ PIIC با کارکنان لاستیک سهند به مناسبت روز کارگر

دیدار صمیمی مدیرعامل هلدینگ PIIC با کارکنان لاستیک سهند به مناسبت روز کارگر

به مناسبت روز جهانی کارگر، علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی و هیات همراه، از واحدهای تولیدی شرکت‌ صنایع لاستیکی سهند در شهرک صنعتی اشتهارد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی، در این بازدید که روز سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه به‌مناسبت روز کارگر با حضور مدیرعامل و تعدادی از مدیران PIIC انجام شد، از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی کارگران و کارکنان شرکت سهند با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی به عمل آمد.

ابراهیم‌پور ضمن عرض تبریک به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و تکریم مقام کارگر اظهار کرد: حقیقتا با نامگذاری یک روز و یک هفته نمی‌شود از زحمات، دستاوردها و تلاش‌های شبانه‌روزی شما عزیزان قدردانی کرد.

وی با اشاره به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری به‌نام سال جهش تولید با مشارکت مردم نامگذاری شد، بیان کرد: شرکت سهند نیز از جمله شرکت‌هایی است که ما شاهد جهش تولید آن هر سال نسبت‌ به سال‌های گذشته‌ هستیم. امیدواریم این شرکت طرح‌ها و پروژه‌های خود را هرچه سریع‌تر به سرانجام برساند و انتظاراتی که هلدینگ PIIC، تاپیکو و شستا از این شرکت دارند مرتفع شود.

وی درباره اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل گفت: از دیگر اقداماتی که می‌بایست هرچه سریع‌تر در این شرکت به سرانجام برسد طرح طبقه‌بندیِ مشاغل است که هلدینگ نیز با تمام توان و ظرفیت برای به نتیجه رسیدن آن حمایت خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی در ادامه افزود: به مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سهند تاکید می‌کنم که هر آنچه‌ در چارچوب قانون از دستتان در حوزه رفاهی برای تکریم نیروی انسانی و این قشر پرتلاش بر می‌آید، دریغ نکنید.

ابراهیم‌پور همچنین درباره اهمیت حفظ و ارج نهادن به نیروی انسانی گفت: خیلی از شرکت‌ها درخصوص اهمیت به نیروی انسانی شعار می‌دهند اما در عمل این‌گونه رفتار نمی‌کنند. مخصوصا در محیط‌های تولیدی نقش منابع انسانی کلیدی است و ما به عنوان مدیران در جایگاه تصمیم‌‌‌گیران هستیم، می‌بایست خودمان را به جای نیروهای صف و این پرچمداران نظام تولید بگذاریم تا سختی‌‌هایی که بر دوش این قشر زحمت‌کش است را با تصمیمات سازنده، کمتر کنیم.

وی با تاکید بر اهمیت تکمیل پروژه‌ها، گفت: اتمام این اقدامات از اهمیت زیادی برخوردار است و ما هم کمک خواهیم کرد چالش‌های موجود حل شود‌ و مشتاقانه از هرگونه حمایت در راستای راه‌اندازی پروژه‌های جدید به جهت تولید محصول باکیفیت، جدید و دانش‌بنیان در سهند دریغ نخواهیم کرد و امیدواریم شاهد جایگاه واقعیِ این شرکت قدیمی و خوشنام صنایع لاستیکی در کشور عزیزمان ایران باشیم.

مدیرعامل PIIC به‌منظور تسریع در راه‌اندازی پروژه استیل کورد و افزایش تولید در سهند افزود: هر چه این پروژه‌ها زودتر به اتمام برسد شرکت سهند در تمام شاخص‌ها بیش از پیش ارتقا کسب کرده و رشد سهند باعث بالندگی در کارکنان و ذینفعان آن خواهد بود.

در پایان این مراسم از تعدادی از کارکنان به‌مناسبت روز کارگر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی به‌عمل آمد.

اشتراک گذاری

نوشته های بیشتر>>

تولید ستون فقرات اقتصاد است

علی صیادزاده:تولید ستون فقرات اقتصاد است همزمان با فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر مراسم بزرگداشت این رورز با حضور علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل شرکت