02187700440
dabirkhaneh@sahandrubber.com
Header_logo1

حضور صنایع لاستیکی سهند در بیست و یکمین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع لاستیکی سهند بیست و یکمین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی با حضورمعاون اول رییس جمهور ، وزیر نفت و مدیر عامل پتروشیمی در تاریخ ۱۳۹۵/۲/۱۶ افتتاح گردید .
نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصتی بسیار مغتنم به شمار می آید تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی بعنوان یکی از فعالان صنعت پتروشیمی نیز به همراه شرکتهای زیر مجموعه خود در این نمایشگاه شرکت نموده و شرکت صنایع لاستیکی سهند بعنوان یکی از شرکتهای تولیدی عضو در این غرفه از محصولات تولیدی و آخرین دستاوردهای خود رونمایی و توسط کارشناسان فروش و روابط عمومی خود اقدام به پاسخگویی به سوالات و درخواستهای مشتریان نمود .
طی ۴ روز برگزاری این نمایشگاه ، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری پتروشیمی جناب آقای دکتر فدایی دولت و مدیر عامل شرکت صنایع لاستیکی سهند ، جناب آقای مهندس معتضدیان قمی و مدیران عامل شرکتهای عضو مجموعه سرمایه گذاری پتروشیمی از غرفه این شرکت و سایر شرکت کنندگان بازدید بعمل آورده و جلساتی را نیز به صورت مستقیم در محل نمایشگاه برگزار نمودند.

[Best_Wordpress_Gallery id=”36″ gal_title=”نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی”]

اشتراک گذاری

نوشته های بیشتر>>

تولید ستون فقرات اقتصاد است

علی صیادزاده:تولید ستون فقرات اقتصاد است همزمان با فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر مراسم بزرگداشت این رورز با حضور علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل شرکت