02187700440
dabirkhaneh@sahandrubber.com
Header_logo1

تقسیم سود ۶۵۰ تومانی «پسهند» به ازای هر سهم

مجمع عمومی عادی سالیانه صنایع لاستیکی سهند برگزار شد

تقسیم سود ۶۵۰ تومانی «پسهند» به ازای هر سهم

مجمع عمومی عادی سالیانه صنایع لاستیکی سهند با نماد «پسهند» روز گذشته سه‌شنبه ۱۹ تیر ماه با حضور ۷۶ درصد سهامداران در سالن شرکت نفت پاسارگاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صنایع لاستیکی سهند، این مراسم با سخنان فرشید قاسمی و گرامیداشت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و معرفی هیات رئیسه مجمع آغاز شد.

در ابتدای مراسم علی صیادزاده سرپرست صنایع لاستیکی سهند گزارش مختصری از عملکرد و چشم‌انداز پیش‌روی سهند ارائه داد و گفت:  پروژه طرح توسعه کارخانه سهند و راه‌اندازی خط تولید تسمه‌نقاله‌های سیمی (استیل کورد) با ۹۰ درصد پیشرفت همراه بوده است و بخشی از تجهیزات خریداری شده از کشور چین به کارخانه انتقال داده شده و مابقی آن آماده ارسال از کشور مبدا می‌باشد و امید است علیرغم هدفگذاری راه‌اندازی پروژه در آبان ماه با تدابیر صورت گرفته، این خط تولید در ابتدای مهرماه به بهره‌برداری برسد.

صیاد زاده در ادامه از رشد ۶۶ درصدی در سود خالص، رشد ۱۳ درصدی در مقدار فروش و رشد ۱۴ درصدی در میزان تولید خبر داد و افزود: سود خالص از ۱۹۸ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ به ۳۲۸ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۲ افزایش یافته است و پیش‌ بینی می‌‌کنیم که میزان سود در سال جاری را به ۵۲۰ میلیارد تومان برسانیم.

سرپرست صنایع لاستیکی سهند همچنین به تشریح برنامه‌های آتی شرکت پرداخت و گفت: ساخت دستگاه پرس EP، راه‌‌اندازی میکسر ۲۷۰ لیتری، تحویل دستگاه پرس ST در محل کارخانه، توسعه سبد محصولات و اصلاح بسته‌‌بندی محصولات از برنامه‌های شرکت در سال جاری خواهد خواهد بود.

در ادامه مراسم کریم شریفی مدیر مالی سهند به ارائه گزارش عملکرد و صورت‌های مالی حسابرسی شده پرداخت.

شایان ذکر است پس از ارائه صورت های مالی، اعضای هیات‌رئیسه به سوالات سهامداران پاسخ دادند.

در پایان نیز با رای اکثریت سهامداران به ازای هر سهم ۶۵۰ تومان سود تقسیم شد و اعضای هیات‌مدیره شرکت نیز در سمت خود ابقا شدند.

اشتراک گذاری

نوشته های بیشتر>>