02187700440
dabirkhaneh@sahandrubber.com
Header_logo1

برنامه‌ریزی برای افزایش ۱۰۰۰ تنی تولید

در جلسه شورای مدیران مطرح شد

برنامه‌ریزی برای افزایش ۱۰۰۰ تنی تولید

جلسه شورای راهبردی صنایع لاستیکی سهند یکشنبه ۲۳ اردیبهشت با حضور سرپرست شرکت در محل کارخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صنایع لاستیکی سهند، در ابتدای جلسه ضمن بررسی مصوبات گذشته و همچنین عملکرد واحدهای مختلف، گزارش جامعی از روند افزایش تولید ارائه شد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به افزایش تولید دستگاه‌های اوما، ولکانیز قدیم، ولکانیز جدید، PLC، و پرس پخت اشاره کرد.

این افزایش تولید پس از تغییرات ایجاد شده کلید خورده است که با تغییر در برنامه تولید، بهبود اسپکت و افزایش بهره‌وری محقق شده است.

در ادامه جلسه موضوعاتی همچون بررسی پروژه‌های بهبود شرکت در حوزه‌‌های منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتریان، بسته بندی، انبارش و حمل و نقل محصولات، سیاست‌های مربوط به اصلاح فرآیند تولید، گزارشات مربوط به حوزه‌های بازرگانی و فروش، تامین مواد اولیه و امور رفاهی و معیشتی کارکنان مورد ارزیابی قرار گرفت.

در پایان این جلسه مقرر شد برنامه‌ریزی‌های لازم برای افزایش ۱۰۰۰ تنی تولید و همچنین امکان‌سنجی و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت احداث مجموعه فرهنگی ورزشی سردار دلها در دستور کار قرار گیرد.

اشتراک گذاری

نوشته های بیشتر>>

تولید ستون فقرات اقتصاد است

علی صیادزاده:تولید ستون فقرات اقتصاد است همزمان با فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر مراسم بزرگداشت این رورز با حضور علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل شرکت