02187700440
dabirkhaneh@sahandrubber.com
Header_logo1

بازدید وزیر صنایع از شرکت صنایع لاستیکی سهند به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع لاستیکی سهند، وزیر صنعت ، معدن و تجارت جناب آقای مهندس محمدرضا نعمت‌زاده روز دوشنبه (هشتم شهریورماه۱۳۹۵ )، در بازدیدی که به‌مناسبت هفته دولت از واحدهای صنعتی استان البرز به عمل آورد با حضور در کارخانه صنایع لاستیکی سهند ضمن بازدید مشکلات این واحد صنعتی را مورد بررسی قرار داد.
مهندس نعمت زاده پس از استماع گزارش مدیرعامل در خصوص فعالیت های شرکت ضمن تأکید قدمت و حضور پایدار شرکت صنایع لاستیکی سهند در تأمین نیاز صنعت به محصول نوار نقاله به حل معضلات این صنعت تأکید نموده و تأمین مواد اولیه مناسب و رقابتی را از شروط اصلی رقابت پذیری در این صنعت ذکر کردند.
وی در خصوص افزایش تعرفه واردات محصولات مشابه این واحد نیز خاطرنشان کرد: برای ایجاد توانایی رقابت‌پذیری تولیدکنندگان داخلی ، بر افزایش تعرفه وارادت محصولات مشابه تأیید فرمودند.
ایشان همچنین پیگیری موضوع معافیت مالیاتی شهرک صنعتی اشتهارد را از موارد مورد نظر وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای این شهرک دانسته و بر اجرایی شدن آن تأکیدمجدد داشتند.
در خصوص عدم اجرای مقررات استاندارد تسمه نقاله در زمان واردات ضمن غیر قانونی خواندن این موضوع ، مقرر گردید پی گیریهای لازم از طریق شورای عالی استاندارد صورت پذیرد.
و همچنین در این بازدید آقای دکتر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، آقای مهندس طهائی استاندار استان البرز ، آقای دکتر موفق ریاست محترم سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان البرز و آقای مهندس اینانلو فرماندار شهرستان اشتهارد نیز حضور داشتند.

[Best_Wordpress_Gallery id=”32″ gal_title=”بازدید وزیر صنایع به مناسبت هفته دولت”]

اشتراک گذاری

نوشته های بیشتر>>

صعود کوهنوردان سهند به قله نایبند

صعود کوهنوردان سهند به قله نایبندگروه کوهنوردی صنایع لاستیکی سهند همزمان با سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و به مناسبت گرامیداشت یاد و