بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی از کارخانه صنایع لاستیکی سهند

مهندس عموزاده مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی با هیأت همراه خود روز شنبه ۲۹/۰۸/۹۵ از کارخانه صنایع لاستیکی بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع لاستیکی سهند مهندس عموزاده و هیأت همراه روز شنبه مورخ ۲۹/۰۸/۹۵ با حضور در کارخانه صنایع لاستیکی سهند واقع در شهرک صنعتی اشتهارد ضمن بازدید به بررسی مشکلات کارخانه و رفع معضلات پرداختند.

مهندس معتضدیان قمی ضمن خوش آمد گویی به مهمانان طی گزارشی کامل از وضعیت عملکرد ، تولید و فروش کارخانه به چشم انداز آتی کارخانه پرداختند و راهکارهای عملی جهت بهبود روند تولید و افزایش فروش را ارائه نمودند.

در این گزارش ابتدا به معرفی و تاریخچه شرکت صنایع لاستیکی سهند پرداختند و سپس در خصوص طرح توسعه تولید تسمه نقاله استیل کورد موانع و پیشرفت های بعمل آمده مباحث ، مورد تبادل نظر قرار گرفت و در ادامه وضعیت بازرگانی شرکت ، ساختار بازار ، نیاز سنجی و روند سیاست های حضور در بازار تسمه نقاله با عنایت به رقابت شدید و رکود بازار به استماع حضار رسید .

در بخش بعد گزارش ، برنامه ها و عملکرد واحد فنی ، کسب نشان استاندارد محصول نوار نقاله( برای اولین بار در کشور ) ، اصلاح رویه های تولید و چگونگی افزایش کارایی ماشین آلات و سیستم های تولید بازبینی و اصلاح چیدمان خطوط به منظور خروج ایستگاههای آلاینده تولید از سایر خطوط و بهره برداری و استفاده بهینه از فضای تولید مورد بررسی قرار گرفته و در پایان نگاهی به وضعیت فعالیت حضور های مالی و اداری و دستاوردهای شرکت در خصوص ثبت برند ، کسب پروانه بهره برداری ، پیگیری و اخذ معافیت مالیاتی ۱۰ ساله و پیگیری مصوبات وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت در خصوص شرکت صنایع لاستیکی سهند ارائه گردید.

در حین ارائه گزارشات مذکور ، جناب آقای مهندس عموزاده ضمن ارائه راهکارها و راهنمایی های لازم و بیان اهداف و استراتژی های هلدینگ مراتب را به نظر حضار و مدیران ابلاغ نمودند.

پس از اتمام جلسه مذکور ، مدعوین طی بازدید از خطوط تولید و طرح توسعه در جریان پیشرفت های حاصله قرار گرفتند.

[Best_Wordpress_Gallery id=”51″ gal_title=”بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.