02187700440
dabirkhaneh@sahandrubber.com
Header_logo1

مجتبی براه سرپرست مدیریت کارخانه سهند شد

با حکم علی صیادزاده

مجتبی براه سرپرست مدیریت کارخانه سهند شد

همزمان با هفته کار و کارگر مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید مدیریت کارخانه صنایع لاستیکی سهند در محل کارخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صنایع لاستیکی سهند، در ابتدای این مراسم علی صیادزاده از زحمات و خدمات ارزشمند محمد جلیلی در دوره مدیریتش در کارخانه قدردانی کرد و گفت: قطعا نمیتوان نقش مهم جلیلی در پیشرفت سهند را نادیده گرفت چرا که وی با همت و پشتکار و دانش فنی بسیار بالایی که داشت همواره در خط مقدم امر تولید قرار داشت.

سرپرست صنایع لاستیکی سهند، حضور جلیلی در سمت مدیریت کارخانه را نقطه عطفی در تاریخ شرکت دانست و افزود: جلیلی با استفاده از دانش فنی خود ریل‌گذاری خوبی در کارخانه انجام داد که موجب تسهیل و افزایش تولید را فراهم آورد. از این پس نیز علاوه بر مسئولیت‌های جدید قطعا از مشاوره، همفکری و خدمات ارزنده وی در امر تولید بی بهره نخواهیم بود.

صیادزاده در ادامه مجتبی براه را به عنوان سرپرست جدید مدیریت کارخانه معرفی کرد و گفت: براه یکی از قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین پرسنل سهند است و بی گمان تخصص و تجربه وی در کنار همراهی و همفکری مدیران ارشد و میانی کارخانه موجب رشد و جهش تولید خواهد بود.

وی در ادامه به میزان رشد تولید اشاره کرد و گفت: ظرفیت تولید و قابلیت پرسنل سهند بیش از مقدار کنونی است و از مدیریت جدید انتظار می‌رود با زمانسنجی دستگاه‌های مختلف، برنامه‌ریزی و استفاده بهینه از آنها به حداکثر ظرفیت تولید برسیم.

در ادامه مراسم هادی مرادی عضو موظف هیات‌مدیره سهند از زحمات جلیلی مدیر اسبق کارخانه سهند تقدیر کرد و گفت: اگر سهند را به درختی تشبیه کنیم بی‌گمان او یکی از شاخه‌های پربار این درخت بوده است.

وی همچنین برای سرپرست جدید مدیریت کارخانه آرزوی موفقیت کرد و خطاب به وی افزود: اکنون سکان هدایت این کارخانه به دست شماست و با توجه به نام‌گذاری سال توسط مقام معظم رهبری به عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» مسئولیت تحقق این شعار در سهند برعهده شماست و ما نیز به همراه تمام اعضای هیات‌مدیره در این مسیر در کنار شما خواهیم بود.

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهدای یک جلد کلام‌الله مجید از زحمات مدیر سابق کارخانه تجلیل به عمل آمد.

اشتراک گذاری

نوشته های بیشتر>>

تولید ستون فقرات اقتصاد است

علی صیادزاده:تولید ستون فقرات اقتصاد است همزمان با فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر مراسم بزرگداشت این رورز با حضور علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل شرکت