02187700440
dabirkhaneh@sahandrubber.com
Header_logo1

ثبت رکورد ۲۶/۳ تن تولید روزانه

همزمان با جشن عید غدیر صورت گرفت

ثبت رکورد ۲۶/۳ تن تولید روزانه

مراسم تقدیر از کارکنان صنایع لاستیکی سهند تحت عنوان «عید تا عید» همزمان با جشن عید غدیر و به مناسبت ثبت رکورد ۲۶/۳ تن تولید روزانه با حضور علی صیادزاده در محل کارخانه شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صنایع لاستیکی سهند، علی صیادزاده سرپرست صنایع لاستیکی سهند در ابتدای این مراسم ضمن تبریک عید سعید غدیر خم از زحمات و دستاوردهای پرسنل قدردانی کرد و گفت: همانطور که می‌دانید رهبر معظم انقلاب بارها بر اهمیت تولید  و نقش مهم آن در رشد اقتصادی تاکید داشته‌اند و امسال هم قرار بر این است که با مشارکت مردم که خود شما هستید به جهش تولید برسیم.

صیادزاده در ادامه افزود: از ابتدای امسال با مجاهدت تمامی پرسنل علی‌الخصوص پرسنل خط تولید شاهد ثبت رکوردهای گوناگون بودیم و امروز توانستیم رکورد تولید ماهانه تمام ادوار سهند را ارتقا دهیم و گام مهمی در جهش تولید برداریم.

سرپرست صنایع لاستیکی سهند در انتهای سخنان خود با اشاره به لزوم ایجاد فضای فرهنگی – ورزشی گفت: ان‌شاءالله از اینگونه جشن‌ها در سهند زیاد خواهیم داشت و باید فضایی برای برگزاری این جشن‌ها در کنار خانواده پرسنل فراهم کنیم و به همین منظور ایجاد سالن چند منظوره فرهنگی را در دستور کار قرار دادیم.

در ادامه مراسم جشن غدیر فرشید قاسمی شعری در مدح حضرت علی(ع) سرود و با مولودی خوانی، این جشن و شادی را به اوج خود رساند.

در پایان مراسم نیز مسابقی نظیر پرسش و پاسخ اطلاعات مذهبی و فنی و همچنین بازی دارت انجام شد و به برگزیدگان جوایزی نیز اهدا شد.

اشتراک گذاری

نوشته های بیشتر>>